HAKKIMDA

E-ticaret ile 2006 yılında Türkiye’nin ilk e-ticaret sitelerinden biri olan Koysepete.com internet sitesi ile tanıştım. O süreçte iş olarak  sadece ürün girişleri ve stok kontrolleri adına çalışmalar yapıyorduk. Sonrasında kendi adıma bir girişimde bulunarak 2008 yılında Gittigidiyor üzerinde bir mağaza açtım ve burada satış yapmaya başladım. Sonrasında üniversitede harçlığımı çıkarmak amacıyla Dropshipping tarzı satışlar yaptım ta ki 2018’deki vergi artırımlarına kadar. Sonrasında ise içinde büyük markaların da bulunduğu büyük firmalara e-ticaret uzmanı olarak uzun süre destek verdim ve hâlen vermeye de devam ediyorum.

Kendime tatil verdiğim zaman dilimlerinde genellikle keman ve heykel üzerine çalışmalar yapıyorum. Bazen de arkadaşlarımla seyahat ederim. Futbol oynamaktan öte izlemeyi seviyorum. Sıkı bir Liverpool taraftarıyım.

İletişime GeçCV İndir

NELER YAPIYORUM ?

E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret sitelerinin kuruluşundan, ürünlerin nasıl girileceğine, fotoğraflarının nasıl çekileceğine, reklamlarının nasıl yapılacağına ve müşteri ile iletişimin nasıl olması gerektiğine dair size bilgiler veriyorum.

Google ve Yandex SEO Danışmanlığı

İşi ustasına bırakın! Google ve Yandex gibi arama motorlarında ilk sıralarda yer almanızı sağlayarak daha fazla müşteri kazanmanızın önünü açabilir, böylece daha fazla kazanmanızı sağlayabilirim.

Google Adwords Danışmanlığı

Google Adwords reklamlarında sizleri hedef kelimelerinizde ilk sıralara çıkararak, sizleri en kısa sürede daha fazla müşteriyle buluşturuyorum.

 


REFERANSLAR

İşinin ehli, dürüst ve güvenilir bir yazılım geliştirici. Projeyi verdiği tarihte teslim etti ve uyguladı. Teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Altan Kahraman

Yasin hocam ile çalışmaktan çok memnun kaldık. Onunla çalışmak büyük bir keyifti. Teşekkür ederim.

Caner Erdoğdu

Yasin bey ile 2 projede birlikte çalıştık. Memnun da kaldık. Muhtemelen tekrar çalışacağız. Başarılar dilerim.

Hikmetyar Ceylan

Eline sağlık çok güzel iş çıkarmış. Uzun süredir bir arayışımız vardı ve Yasin bey sağolsun bizi hemen çözüme ulaştırdı.

Sabahattin Taşkıran